LECH-CRACOVIA-PATRIA

Już w najbliższą niedzielę o 16:30 z parkingu przy hali OSiR w Buku duża grupa bukowskich piłkarzy Patria Buk ruszy na Poznań. Konkretnie na ulice Bułgarską 17 na INEA Stadion by wspierać w walce o Mistrzostwo Naszego KOLEJORZA w pojedynku z przyjacielem Cracovią Kraków. Jest to wyjazd integrujący grupę naszych młodych piłkarzy. Głównie dla tych, którzy najaktywniej uczęszczają na zajęcia treningowe.

Na mecz udajemy się wszyscy w barwach KOLEJORZA - NIEBIESKO-BIAŁYCH.

Dzieci z rocznika 2006/2007, które najaktywniej uczęszczały na zajęcia: (grupa 20 osób)

1. Giel Sebastian

2. Glinka Jan

3. Górczak Dawid

4. Jaroch Tomasz

5. Jerzykiewicz Adam

6. Korcz Wiktor

7. Kortus Wojciech

8. Kozak Wojciech

9. Malinowski Gracjan

10. Mierzyński Natan

11. Nietopiel Krzysztof

12. Oleszek Filip

13. Piątek Norbert

14. Szczechowiak Wojciech

15. Szymankiewicz Przemysław

16. Voss Marcin

17. Siczyński Jan

18. Słaby Arkadiusz

19. Kurek Kacper

20. Bartkowiak Kamil

Zbiórka wyznaczonych dzieci odbędzie się w niedzielę 6.03.2016 o godzinie 16:15 na parkingu przy hali sportowej OSiR w Buku.

Proszę  wszystkich rodziców wyznaczonych dzieci o potwierdzenie w formie sms czy dane dziecko pojedzie na mecz.