Inauguracja Orlików

W poniedziałkowy wieczór odbyła się inauguracja ligowych zmagań w grupie Orlik dla naszego zespołu.
Na początek wypadł nam wyjazd na trudny teren Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej.
Wyjazd na pierwsze spotkanie od początku usłany był problemami,raz spotkanie przesunięto na prośbę rywali z Nowego Tomyśla,kolejny raz na naszą prośbę gdyż termin kolidował z przygotowaniami naszych młodych piłkarzy do Pierwszej Komunii Św.
Spotkanie rozpoczęło się więc dopiero o godzinie 19 i po pierwszym gwizdku mocno odczuliśmy długi okres bez grania w lidze czy sparingach.
Pięć bramek rywala do przerwy i zanosiło się na solidne lanie na inaugurację rozgrywek.
Po kilku roszadach i cennych wskazówkach trenera Szymona Szymczaka drużyna wyszła na drugą połowę odmieniona.
Gole Dawida Górczaka,Adasia Pijanowskiego,Tomka Jarocha i jedno samobójcze trafienie rywala pozwoliły nam zbliżyć sie do przeciwnika do stanu 6-4.
Mimo kilku okazji do zmiany wyniku nie udało się niestety doprowadzić do remisu,ale ambitna pogoń naszych zawodników na pewno zasługuje na pochwałę !

NAP Nowy Tomyśl - Patria Buk 6-4 (5-0) (bramki dla Patrii Dawid Górczak,Adam Pijanowski,Tomasz Jaroch,bramka samobójcza)

Kolejne spotkanie naszej drużyny już w sobotę,rywalem będzie zespół UKS Orzeł Granowo.